Pintér Aukciósház hírek

Májusi Kétnapos Nagyaukció anyaga+Dresch koncert a FAF-on!

Április 24-én, szombaton, ismét egész napos programmal készülünk a Falk Art Fórum-ra.

Májusi Nagyaukciónk anyagát mutatjuk be ettől a naptól az árverés időpontjáig (május 12.,13.), valamint este 8 órakor a Dresch Quartett koncertjével várjuk vendégeinket a Galériában.

MÁJUSI ONLINE AUKCIÓ - 2018. - LICITZÁRÁS: MÁJUS 20. 20:00!!!!

<strong> Tobisch Ilona (1900-1985): <em> Philodendronos csendélet </em></strong> (olaj, rétegelt lemez, 80 x 60 cm, j.b.l.: Tobis) <strong>Kikiáltási ár: 160.000 HUF</strong>

MÁJUSI ONLINE AUKCIÓ - 2018.

"Soft and Hard" – Romvári Márton kiállítása

"Szemmel látható és kézzel tapintható Romvári Márton művészetében az a változás, ami az elmúlt években folyamatosan alakuló munkákon érzékelhető.

ÁPRILISI ONLINE AUKCIÓNKRÓL

<b> Aknay János (1949): <em> Angyal született (1990) </em></b> (olaj, vászon, 140 x 290 cm, j.b.l.: AJ) <b>Kikiáltási ár: 1.500.000 HUF</b>

Tavaszi online aukciónk címe:
A MÉRET A LÉNYEG…

ONLINE JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ A PETŐ INTÉZET JAVÁRA- LICITZÁRÁS: MÁRCIUS 30. 20:00!!

<b>Bartos Gellért: <em> Béka </em></b> vegyes technika, papír, 29 x 41 cm) <b>Kikiáltási ár: 20.000 HUF</b>

ONLINE JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ A PETŐ INTÉZET ÉS A ROST ANDREA MŰVÉSZETI ALAPÍTVÁNY „A TEHETSÉG ÉVE” PROGRAMJÁHOZ!

2018-AS AUKCIÓS KALENDÁRIUMUNK

2018/06/13 18:30 SOHA TÖBBET!HARMADSZOR… tizenegyedszer!.. minden, ami szocreál, 1945-től 1963-ig…….
szocreál művek 1945-től 1962-ig (festmény, szobor, műtárgy, relikvia, irat, plakát…)
műtárgyleadási határidő: 2018/05/18

ÜNNEPI NYITVA TARTÁSUNK ÉS KÍNÁLATUNK

Glatz Oszkár (1872-1958): Népviseletes lány (olaj, vászon, 81 x 60,5 cm, j.n.) Kikiáltási ár: 650.000 HUF

Galériánk decemberi 28-i zárással online árverési anyagot „futtat” a www.pinteraukcio.hu oldalán.
A tételek megtekinthetőek galériánkban.

KARÁCSONYI NAGYAUKCIÓNKRÓL

December közepén rendezzük Karácsonyi Nagyaukciónkat, ahová a festmények, műtárgyak felvétele már folyamatban van.

INDIÁN NYÁR 2017 – műtárgyszüret Pintéréknél

M. Tóth Margit (1963): Esőben, avagy a felhők hozzák az igazat (formába olvasztott, csiszolt, polírozott  üveg, 38 x 28 x 16 cm, jelzett: M. Tóth M.) Kikiáltási ár: 650.000 HUF

Élő aukció október 19-én csütörtökön 18.00-kor Budapesten, a Pintér Galériában!

KUCSORA MÁRTA KIÁLLÍTÁSA

Kucsora Márta: PINK, DYNAMIC, FLOW c. kiállításának finisszázsa július 11-én 19 órakor lesz, Grencsó Trióval, némi frissítővel. :)

Tartalom átvétel