Pintér Aukciósház hírek

Májusi Kétnapos Nagyaukció anyaga+Dresch koncert a FAF-on!

Április 24-én, szombaton, ismét egész napos programmal készülünk a Falk Art Fórum-ra.

Májusi Nagyaukciónk anyagát mutatjuk be ettől a naptól az árverés időpontjáig (május 12.,13.), valamint este 8 órakor a Dresch Quartett koncertjével várjuk vendégeinket a Galériában.

KULINYI ISTVÁN KIÁLLÍTÁSA ÁPRILIS 27-TŐL!

Április 27-től május 27-ig látogatható galériánkban Kulinyi István Munkácsy Mihály-díjas dizájner, képzőművész „Fázisok és parafrázisok” című kiállítása.

GALÉRIÁNK MÁJUSI PROGRAMJAIRÓL

Május 27-én cégünk is részt vesz a Falk Art Fórumon, azon a szombaton 10-től 22 óráig vagyunk nyitva!

KÉSZPÉNZES FELVÁSÁRLÁS NYÁRI AUKCIÓNKRA!

Pintér Aukció a Vaszary-Villában 2017 című nyári, balatonfüredi aukciónkra a műtárgybeadás már folyamatos!

ÁPRILISI PROGRAMJAINKRÓL

Április 16-án zárjuk április havi online aukciónkat,

MÁRCIUSI PROGRAMJAINKRÓL

Három eseményünk is lesz március folyamán, ezekről egy pár szót!

MÁRCIUSI PROGRAMJAINKRÓL

Négy eseményünk is lesz március folyamán, ezekről egy pár szót!

FEBRUÁRI ONLINE ÁRVERÉS!!! ONLINE KATALÓGUS!

 Medveczky Jenő (1902-1969):  Anya gyermekével (Meseolvasás) (olaj, vászon, 70 x 60 cm, j.b.l.: Medveczky 61) Kikiáltási ár: 320.000 HUF

Az online katalógusunk megtekinthető itt!

JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉSÜNKRŐL

<b>Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014): <em> Jánoshalmi sgraffito terv </em></b> (olaj, farost, 89 x 100 cm, j.j.l.: Szabó Zoltán 78) <b>Kikiáltási ár: 160.000 HUF</b>

Licitzárás: január 27-én, pénteken 20.00-kor!

A GALÉRIA JANUÁRI ESEMÉNYEIRŐL

Schéner Mihály (1923-2009): Karneválozók (olaj, farost, 68 x 99 cm, j.j.l.: Schéner) ikiáltási ár: 180.000 HUF

1. BALATONFÜRED - VASZARY VILLA

A füredi téli vásárunk még tart a Pintér Galéria szervezésében 2017. január 7-ig!

2. BUDAPEST - JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS

Tartalom átvétel