Pintér Aukciósház hírek

MŰTÁRGYFELVÉTEL : SZOCREÁL + BALATON

A 2017-ES, NYÁRON ZAJLÓDÓ AUKCIÓINKRA JELEZNÉNK A MŰTÁGYFELVÉTELI HATÁRIDŐKET ÉS TEMATIKÁKAT.

ÁPRILISI PROGRAMJAINKRÓL

Április 16-án zárjuk április havi online aukciónkat,

MÁRCIUSI PROGRAMJAINKRÓL

Három eseményünk is lesz március folyamán, ezekről egy pár szót!

MÁRCIUSI PROGRAMJAINKRÓL

Négy eseményünk is lesz március folyamán, ezekről egy pár szót!

FEBRUÁRI ONLINE ÁRVERÉS!!! ONLINE KATALÓGUS!

 Medveczky Jenő (1902-1969):  Anya gyermekével (Meseolvasás) (olaj, vászon, 70 x 60 cm, j.b.l.: Medveczky 61) Kikiáltási ár: 320.000 HUF

Az online katalógusunk megtekinthető itt!

JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉSÜNKRŐL

<b>Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014): <em> Jánoshalmi sgraffito terv </em></b> (olaj, farost, 89 x 100 cm, j.j.l.: Szabó Zoltán 78) <b>Kikiáltási ár: 160.000 HUF</b>

Licitzárás: január 27-én, pénteken 20.00-kor!

A GALÉRIA JANUÁRI ESEMÉNYEIRŐL

Schéner Mihály (1923-2009): Karneválozók (olaj, farost, 68 x 99 cm, j.j.l.: Schéner) ikiáltási ár: 180.000 HUF

1. BALATONFÜRED - VASZARY VILLA

A füredi téli vásárunk még tart a Pintér Galéria szervezésében 2017. január 7-ig!

2. BUDAPEST - JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS

DECEMBERI ESEMÉNYEINKRŐL, NYITVA TARTÁSUNKRÓL

<b>Kontuly Béla (1904-1983): <em>Karácsonyi csendélet</em></b> (olaj, vászon, 60 x 70,5 cm, j.k.l.: Kontuly Béla 1961) <b>Kikiáltási ár: 440.000 HUF</b>

1. BALATONFÜRED-VASZARY VILLA: KARÁCSONYI VÁSÁR a Pintér Galéria szervezésében 2017. január 7-ig!

2. ÓESZTENDEI ONLINE ÁRVERÉS 2016. - licitzárása december 30-án, 20.00-kor!

ADVENTI KAMARAAUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN -2016.

Megtiszteltetésnek vettük Balatonfüred felkérését, hogy a nyári aukcióink után télen is tartsunk árverést a gyönyörűséges Vaszary Villában!

2016-OS AUKCIÓINKRÓL

2016-OS AUKCIÓINKRÓL

Tartalom átvétel