Pintér Aukciósház hírek

2016-OS AUKCIÓINKRÓL

A MÉG 2016-BAN ZAJLÓDÓ AUKCIÓNKRA JELEZNÉNK A MŰTÁGYFELVÉTELI HATÁRIDŐKET ÉS TEMATIKÁKAT.

ERATÓ, AKT, SZERELEM….

Mihalovits Miklós (1888-1960): Fekvő akt (olaj, rétegelt lemez, 50 x 70 cm, j.j.l.: Mihalovits M 1932) Kikiáltási ár: 120.000 HUF

A tételek megtekinthetőek Galériánkban (1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.) nyitvatartási időben (hétköznap: 10:00 - 18:00; szombaton: 10:00 - 14:00), illetve weboldalunkon.

Az online katalógusunk megtekinthető itt!

2016-OS AUKCIÓINKRÓL…..

HÁROM KIEMELT, MÉG 2016-BAN ZAJLÓDÓ AUKCIÓNKRA JELEZNÉNK A MŰTÁGYFELVÉTELI HATÁRIDŐKET ÉS TEMATIKÁKAT.

INDIÁN NYÁR 2016. - ONLINE KATALÓGUS

Litkey György (1907-1975): Kukoricát morzsoló öreg, fiatal anyával (1936) (olaj, vászon, 82,5 x 119 cm, j.j.l.: Litkey 936) Kikiáltási ár: 280.000 HUF

Már sokadszor rendezzük meg kora őszi aukciónkat még a nyár jegyében, mely szorosan kötődik balatoni árverésünkhöz.

Online katalógusunk itt.

SZIGLIGET OPEN 2016! TENISZBAJNOKSÁG AZ OLIMPIA SODRÁSÁBAN!

Muttich, Kamil Vladislav (1873-1924): Teniszezők (akvarell, gvas, papír,  35 x 23 cm,  j. j. l.)

Szeretettel hívunk Szigligetre, az egyik legbarátságosabb nyílt teniszversenyre a Balatonon!

PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN – 2016! :)

A Pintér Aukciósház és a Pintér Kortárs és Dizájn Galéria 6. alkalommal bemutatja Balatonfüred jóvoltából:

SOHA TÖBBET ! HARMADSZOR….kilencedszer

Bortnyik Sándor (1893-1976): Kőművesek (monotípia, papír, 31 x 22 cm, j.j.l.: Bortnyik 65) Kikiáltási ár: 280.000 HUF

Az AUKCIÓ katalógusa itt megtekinthető.

Ó!... IÓ!... CIÓ!... AUKCIÓ!!!

PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN 2016!

A 25 ÉVES PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZ KÍNÁLATA A FAF-ON

Klasszikus-modern-kortárs-dizájn+bor!

PINTÉR KORTÁRS ÉS DIZÁJN GALÉRIA

A fenti cikkben már említett újrakezdés a galéria közel 150 kortárs művének árusításával veszi kezdetét.

Tartalom átvétel