Pintér Aukciósház hírek

FEBRUÁRI ONLINE ÁRVERÉS!!! ONLINE KATALÓGUS!

 Medveczky Jenő (1902-1969):  Anya gyermekével (Meseolvasás) (olaj, vászon, 70 x 60 cm, j.b.l.: Medveczky 61) Kikiáltási ár: 320.000 HUF

Az online katalógusunk megtekinthető itt!

JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉSÜNKRŐL

<b>Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014): <em> Jánoshalmi sgraffito terv </em></b> (olaj, farost, 89 x 100 cm, j.j.l.: Szabó Zoltán 78) <b>Kikiáltási ár: 160.000 HUF</b>

Licitzárás: január 27-én, pénteken 20.00-kor!

A GALÉRIA JANUÁRI ESEMÉNYEIRŐL

Schéner Mihály (1923-2009): Karneválozók (olaj, farost, 68 x 99 cm, j.j.l.: Schéner) ikiáltási ár: 180.000 HUF

1. BALATONFÜRED - VASZARY VILLA

A füredi téli vásárunk még tart a Pintér Galéria szervezésében 2017. január 7-ig!

2. BUDAPEST - JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉS

DECEMBERI ESEMÉNYEINKRŐL, NYITVA TARTÁSUNKRÓL

<b>Kontuly Béla (1904-1983): <em>Karácsonyi csendélet</em></b> (olaj, vászon, 60 x 70,5 cm, j.k.l.: Kontuly Béla 1961) <b>Kikiáltási ár: 440.000 HUF</b>

1. BALATONFÜRED-VASZARY VILLA: KARÁCSONYI VÁSÁR a Pintér Galéria szervezésében 2017. január 7-ig!

2. ÓESZTENDEI ONLINE ÁRVERÉS 2016. - licitzárása december 30-án, 20.00-kor!

ADVENTI KAMARAAUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN -2016.

Megtiszteltetésnek vettük Balatonfüred felkérését, hogy a nyári aukcióink után télen is tartsunk árverést a gyönyörűséges Vaszary Villában!

2016-OS AUKCIÓINKRÓL

2016-OS AUKCIÓINKRÓL

2016-OS AUKCIÓINKRÓL

A MÉG 2016-BAN ZAJLÓDÓ AUKCIÓNKRA JELEZNÉNK A MŰTÁGYFELVÉTELI HATÁRIDŐKET ÉS TEMATIKÁKAT.

ERATÓ, AKT, SZERELEM….

Mihalovits Miklós (1888-1960): Fekvő akt (olaj, rétegelt lemez, 50 x 70 cm, j.j.l.: Mihalovits M 1932) Kikiáltási ár: 120.000 HUF

A tételek megtekinthetőek Galériánkban (1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.) nyitvatartási időben (hétköznap: 10:00 - 18:00; szombaton: 10:00 - 14:00), illetve weboldalunkon.

2016-OS AUKCIÓINKRÓL…..

HÁROM KIEMELT, MÉG 2016-BAN ZAJLÓDÓ AUKCIÓNKRA JELEZNÉNK A MŰTÁGYFELVÉTELI HATÁRIDŐKET ÉS TEMATIKÁKAT.

INDIÁN NYÁR 2016. - ONLINE KATALÓGUS

Litkey György (1907-1975): Kukoricát morzsoló öreg, fiatal anyával (1936) (olaj, vászon, 82,5 x 119 cm, j.j.l.: Litkey 936) Kikiáltási ár: 280.000 HUF

Már sokadszor rendezzük meg kora őszi aukciónkat még a nyár jegyében, mely szorosan kötődik balatoni árverésünkhöz.

Online katalógusunk itt.

Tartalom átvétel