Pintér Aukciósház hírek

268 X 10.000…TAVASZI ONLINE ÁRVERÉSÜNKRŐL

Gerzson Pál (1931-2008): Vízparti táj (offset, papír, 26 x 40 cm, j.j.l.: Gerzson) Kikiáltási ár: 5.000 HUF

„268 x 10 000” címmel bocsátunk online aukcióra 268 db fantasztikus tételt, hihetetlen áron: egységesen 5.000-10.000 HUF-os kikiáltási árról indítjuk a tételeket!!!

A 25 ÉVES A PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZ KÍNÁLATA A FAF-ON

Klasszikus-modern-kortárs-dizájn+bor!

ÍRORSZÁG NAGYKÖVETSÉGE, A GYŐRI EGYHÁZMEGYE ÉS A PINTÉR AUKCIÓSHÁZ BEMUTATJA

ÍRORSZÁG BUDAPESTI NAGYKÖVETSÉGE, A GYŐRI EGYHÁZMEGYE ÉS A PINTÉR AUKCIÓSHÁZ közös rendezésében az alábbi kiállításokkal várjuk az érdeklődőket:

MERSITS PIROSKA KIÁLLÍTÁS

Mersits Piroska (1926-1988) grafikai kiállítása március 31-ig megtekinthető a Pintér Galériában!

A PINTÉR. A BALATON. A FARSANG…BUDAPESTEN

Kedves Balaton rajongók, „délről és északról”...és teniszezők… és vitorlázók… és golfozók… és dolgozók!

Február 6-án, szombaton 18 órai kezdéssel a Pintér Galéria házibuli jellegű Farsangot szervez (nem csak!) a Balaton rajongóknak!

Módosított időpontban online árverésünk licitzárása!

Aba Novák Vilmos (1894-1941): Cserépvásár (tempera, falemez, 49 x 59 cm, j.b.l.: Aba-Novák, 1933 körül, Kikiáltási ár: 4.500.000 HUF

Januári Online Nagyárverést rendezünk január 31-ei licitzárással.

2016-OS AUKCIÓINKRÓL

A Pintér Galéria és Aukciósház 2016-ban is rendez élő- és online árveréseket.
Minden hónapban lesz valamelyik típusú árverés, a pontos menetrend a tárgybeadási határidőkkel már megtalálhatók aukciós naptárunkban!

ÜNNEPEK KÖZÖTTI ONLINE ÁRVERÉSÜNK

Izsó Miklós (1831-1875): Búsuló juhász (gipsz, 100 cm, jelzett: Izsó M 1861) kikiáltási ár: 360.000 HUF

Galériánk szokás szerint az élő árverésen el nem kelt tételeket és az abba - az adott időkeret miatt - be nem férő tételeket indítja online árverésén.

Online katalógusunk: www.pinteraukcio.hu

KARÁCSONYI AUKCIÓNKRÓL

Ismeretlen 17. századi festő: Szent Család (olaj, vászon, 97 x 118 cm, jelzés nélkül) Kikiáltási ár: 1.000.000 HUF

Pintér Aukció a Four Seasons-Gresham Palace-ban - 2015.

CSURKA ESZTER KARÁCSONYI JÓTÉKONYSÁGI FELAJÁNLÁSA

209. tétel: Csurka Eszter (1969): Cím nélkül - Kikiáltási ár: 1.800.000 HUF

Csurka Eszter a 209-es tétel alatt feltüntetett alkotásának 50% át felajánlja a Napfény Alapítvány javára jótékonyságként.

Tartalom átvétel