Pintér Aukciósház hírek

SZIGLIGET OPEN 2016! TENISZBAJNOKSÁG AZ OLIMPIA SODRÁSÁBAN!

Muttich, Kamil Vladislav (1873-1924): Teniszezők (akvarell, gvas, papír,  35 x 23 cm,  j. j. l.)

Szeretettel hívunk Szigligetre, az egyik legbarátságosabb nyílt teniszversenyre a Balatonon!

PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN – 2016! :)

A Pintér Aukciósház és a Pintér Kortárs és Dizájn Galéria 6. alkalommal bemutatja Balatonfüred jóvoltából:

SOHA TÖBBET ! HARMADSZOR….kilencedszer

Bortnyik Sándor (1893-1976): Kőművesek (monotípia, papír, 31 x 22 cm, j.j.l.: Bortnyik 65) Kikiáltási ár: 280.000 HUF

Az AUKCIÓ katalógusa itt megtekinthető.

Ó!... IÓ!... CIÓ!... AUKCIÓ!!!

PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN 2016!

A 25 ÉVES PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZ KÍNÁLATA A FAF-ON

Klasszikus-modern-kortárs-dizájn+bor!

PINTÉR KORTÁRS ÉS DIZÁJN GALÉRIA

A fenti cikkben már említett újrakezdés a galéria közel 150 kortárs művének árusításával veszi kezdetét.

268 X 10.000…TAVASZI ONLINE ÁRVERÉSÜNKRŐL

Gerzson Pál (1931-2008): Vízparti táj (offset, papír, 26 x 40 cm, j.j.l.: Gerzson) Kikiáltási ár: 5.000 HUF

„268 x 10 000” címmel bocsátunk online aukcióra 268 db fantasztikus tételt, hihetetlen áron: egységesen 5.000-10.000 HUF-os kikiáltási árról indítjuk a tételeket!!!

A 25 ÉVES A PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZ KÍNÁLATA A FAF-ON

ÍRORSZÁG NAGYKÖVETSÉGE, A GYŐRI EGYHÁZMEGYE ÉS A PINTÉR AUKCIÓSHÁZ BEMUTATJA

ÍRORSZÁG BUDAPESTI NAGYKÖVETSÉGE, A GYŐRI EGYHÁZMEGYE ÉS A PINTÉR AUKCIÓSHÁZ közös rendezésében az alábbi kiállításokkal várjuk az érdeklődőket:

MERSITS PIROSKA KIÁLLÍTÁS

Mersits Piroska (1926-1988) grafikai kiállítása március 31-ig megtekinthető a Pintér Galériában!

Tartalom átvétel