Pintér Aukciósház hírek

Pintér Aukció a Four Seasons-Gresham Palace-ban - 2015.

Jean Victor Adam (1801-1867): Napóleoni háborúk (olaj, vászon, 60,5 x 74 cm, j.j.l.: V. Adam 1823, VÉDETT!) kikiáltási ár: 1.800.000 HUF

Karácsonyi Nagyaukciónkra ezennel elkezdtük a "begyűjtést"!

FALUDY GYÖRGY HAGYATÉKI ÁRVERÉS!

Tisztelt Barátaink, Látogatóink, Licitálóink, kedves Irodalom Rajongók!

Nagy megtiszteltetés 20 éves cégünk számára, hogy a Faludy-hagyaték egy részének aukcionálására bennünket kért fel a hagyaték gondozója.

ŐSZI-TÉLI AUKCIÓINKRÓL

Októberben ismét profiltisztító árverést tartunk,

SZEPTEMBERI ONLINE AKCIÓNK: INDIÁN NYÁR

Rippl-Rónai József (1861-1927): Kalapos hölgy portréja (pasztell, papír, 50 x 40,5 cm, j.b.l.: Rónai) Kikiáltási ár: 1.800.000 HUF

Indián Nyár címmel a füredi aukcióra be nem fért, illetve az ott visszamaradt tételeinkből online árverést rendezünk szeptember 16-ai licitzárással.

SZENZÁCIÓS EGRY KÉP KATALÓGUSON KÍVÜL + JUTALÉK KEDVEZMÉNYEINKRŐL!

<strong>Egry József (1883-1951):<em>Balatoni halászok</em></strong> (olajpasztell, papír, 56 x 77,5 cm, j.j.l.: Egry József Badacsony) <strong>Kikiáltási ár: 10.000.000 HUF</strong>

Ismét „befutott a Nagy Ő”, azaz egy fantasztikus Egry József kép, de sajnos ismét a katalógus zárása után, ahogy ez az eddigi években is történt!

AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN 2015.

<strong>Mattioni Eszter (1902-1993):<em>Kalotaszegi leányok</em></strong> (olaj, vászon, tempera, 128 x 100 cm, j.j.l.: Mattioni E, hátoldalon: etikett töredék) <strong>Kikiáltási ár: 1.800.000 HUF</strong>

A Pintér Galéria és Aukciósház immár 5. alkalommal bemutatja:

PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN - 2015.

Budapesti galériánk nyári nyitva tartása

Galériánk augusztus 17-ig hétfőtől péntekig 10 órától 15 óráig tart nyitva.

MENTA TERASZ & PINTÉR GALÉRIA BEMUTATJA : KIÁLLÍTÁSMEGNYITÓ A TERASZON EGY FRÖCCS MELLETT!

PÁPAI PICI (MENTA TERASZ) ÉS PINTÉR PÉTER (PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZ) tisztelettel meghívja:

„JÚNIUSI ONLINE AUKCIÓ 2015.”

<b>Márffy Ödön (1878-1959): <em>Fekvő akt</em></b>  (vegyes technika, papír, 15,5 x 18 cm, j.j.l.: Márffy) <b>Kikiáltási ár: 250.000 HUF</b>

Klasszikus és modern festmények, műtárgyak, szobrok..

"SOHA TÖBBET ! HARMADSZOR - nyolcadszor"

<b>Berendi Ferenc (1917-1993): <em>Munkások az Erzsébet hídnál</em></b>  (olaj, vászon, 62×69cm, j.b.l.: Berendi 1959) <b>

Szocreál élő aukciónk június 30-án!

Tartalom átvétel