Pintér Aukciósház hírek

MENTA TERASZ & PINTÉR GALÉRIA BEMUTATJA : KIÁLLÍTÁSMEGNYITÓ A TERASZON EGY FRÖCCS MELLETT!

PÁPAI PICI (MENTA TERASZ) ÉS PINTÉR PÉTER (PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZ) tisztelettel meghívja:

„JÚNIUSI ONLINE AUKCIÓ 2015.”

<b>Márffy Ödön (1878-1959): <em>Fekvő akt</em></b>  (vegyes technika, papír, 15,5 x 18 cm, j.j.l.: Márffy) <b>Kikiáltási ár: 250.000 HUF</b>

Klasszikus és modern festmények, műtárgyak, szobrok..

"SOHA TÖBBET ! HARMADSZOR - nyolcadszor"

<b>Berendi Ferenc (1917-1993): <em>Munkások az Erzsébet hídnál</em></b>  (olaj, vászon, 62×69cm, j.b.l.: Berendi 1959) <b>

Szocreál élő aukciónk június 30-án!

"PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN - 2015"

Balaton, nyár, szerelem..... ötödször!

Szocreál műtárgyak felvétele!

Keresünk a 1945-1963 közötti időszakból

FAF 2015. – Grencsó koncert Pintéréknél!

FAF 2015. május 16-án 10.00-22.00 között.

DADA EST PÉNTEKEN 19.00-KOR!

Egy izgalmas, igazi unikális programra invitáljuk Önöket galériánkba, május 8., péntek este 19.00 órára.

MÁJUSI NAGYAUKCIÓNKRA A MŰTÁRGYFELVÉTEL CSÜTÖRTÖKIG!

<b>Tolnay Ákos (1861-?): <em>Uralkodónő</em> (olaj, vászon, 61 x 75 cm, j.j.l.: Tolnay Ákos) Kikiáltási ár: 480.000 HUF </b>

MÁJUSI ÉLŐ NAGYAUKCIÓ 2015. A PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZBAN MÁJUS 13-ÁN, 18.30-KOR!

MINTATERMÉSZET

SOMOGYI MÁRK FOTÓKIÁLLÍTÁSA

2015. március 6-tól április 30-ig

MÁRCIUSI ONLINE AUKCIÓNKRÓL

Februári árverésünktől fogva műtárgyismétlések már nem lesznek aukcióinkon

Tartalom átvétel