Pintér Aukciósház hírek

"PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN - 2015"

Balaton, nyár, szerelem..... ötödször!

Szocreál műtárgyak felvétele!

Keresünk a 1945-1963 közötti időszakból

FAF 2015. – Grencsó koncert Pintéréknél!

FAF 2015. május 16-án 10.00-22.00 között.

DADA EST PÉNTEKEN 19.00-KOR!

Egy izgalmas, igazi unikális programra invitáljuk Önöket galériánkba, május 8., péntek este 19.00 órára.

MÁJUSI NAGYAUKCIÓNKRA A MŰTÁRGYFELVÉTEL CSÜTÖRTÖKIG!

<b>Tolnay Ákos (1861-?): <em>Uralkodónő</em> (olaj, vászon, 61 x 75 cm, j.j.l.: Tolnay Ákos) Kikiáltási ár: 480.000 HUF </b>

MÁJUSI ÉLŐ NAGYAUKCIÓ 2015. A PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZBAN MÁJUS 13-ÁN, 18.30-KOR!

MINTATERMÉSZET

SOMOGYI MÁRK FOTÓKIÁLLÍTÁSA

2015. március 6-tól április 30-ig

MÁRCIUSI ONLINE AUKCIÓNKRÓL

Februári árverésünktől fogva műtárgyismétlések már nem lesznek aukcióinkon

FEBRUÁRI ONLINE AUKCIÓNKRÓL

Bornemisza László: Mediterrán város VIII. (olaj, farost, 30 x 20 cm, j.b.l.: Bornemissza) Kikiáltási ár: 140.000 HUF

Galériánkban heteken keresztül tartó munkával digitalizáltuk anyagainkat, lassan föl fognak kerülni a Pintér Galéria oldalára, és web-shopként fogjuk kínálni készletünket.

Tisztelt Látogatók!

A Galéria a héten leltár miatt zárva tart. Nyitás: 2015. január 21-én, szerdán.

BUÉK 2015!

Boldog Új Évet Kívánunk!

Tartalom átvétel