Pintér Aukciósház hírek

FEBRUÁRI ONLINE AUKCIÓNKRÓL

Bornemisza László: Mediterrán város VIII. (olaj, farost, 30 x 20 cm, j.b.l.: Bornemissza) Kikiáltási ár: 140.000 HUF

Galériánkban heteken keresztül tartó munkával digitalizáltuk anyagainkat, lassan föl fognak kerülni a Pintér Galéria oldalára, és web-shopként fogjuk kínálni készletünket.

Tisztelt Látogatók!

A Galéria a héten leltár miatt zárva tart. Nyitás: 2015. január 21-én, szerdán.

BUÉK 2015!

Boldog Új Évet Kívánunk!

Téli "morzsaparti" online aukció! Licitzárás: 2015. jan. 4-én, 20.00-kor

<b>Dobroszláv Lajos (1902-1986): <em>Téli utca</em></b> (vegyes technika, papír, 24 x 47 cm, j.j.l.: Dobroszláv L.) <b>Kikiáltási ár: <em>60.000 HUF</em></b>

TÉLI „MORZSAPARTI” ONLINE AUKCIÓ 2015. A PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZBAN!

A GALÉRIA ÜNNEPI NYITVA, ILLETVE ZÁRVA TARTÁSÁRÓL

Ünnepi nyitva tartásunk:

KARÁCSONYI NAGYAUKCIÓNKRÓL

December 9-től tekinthető meg karácsonyi nagyaukciónk anyaga galériánkban , minden nap 10.00-18.00 között, szombaton és vasárnap is!

ADVENT 3.HETI ÜNNEPI PROGRAMUNKRÓL

Dalok Párizsból, Párizsról

A Polgári Magyarországért Alapítvány és a Pintér Galéria szeretettel meghívja Önt Kulturális Szalonjának következő rendezvényére, a „Dalok Párizsból, Párizsról” című produkció bemutatására, amelyen francia sanzonok szólalnak meg élő zongorakísérettel, nemcsak magyarul.

NOVEMBERI PROGRAMOK GALÉRIÁNKBAN

A Polgári Magyarországért Alapítvány és a Pintér Galéria novemberi programjairól!

ÉGI KÉPEK - BIHON GYŐZŐ KIÁLLÍTÁSA

Novemberben galériánkban megtekinthető Bihon Győző szentendrei képzőművész kiállítása.

SOHA TÖBBET!HARMADSZOR….hetedszer

Szocreál aukciónk 7. állomásához érkezett, november 14-én, pénteken tartjuk galériánkban 18.30-kor.

Tartalom átvétel