Pintér Aukciósház hírek

DADA EST PÉNTEKEN 19.00-KOR!

Egy izgalmas, igazi unikális programra invitáljuk Önöket galériánkba, május 8., péntek este 19.00 órára.

MÁJUSI NAGYAUKCIÓNKRA A MŰTÁRGYFELVÉTEL CSÜTÖRTÖKIG!

<b>Tolnay Ákos (1861-?): <em>Uralkodónő</em> (olaj, vászon, 61 x 75 cm, j.j.l.: Tolnay Ákos) Kikiáltási ár: 480.000 HUF </b>

MÁJUSI ÉLŐ NAGYAUKCIÓ 2015. A PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZBAN MÁJUS 13-ÁN, 18.30-KOR!

MINTATERMÉSZET

SOMOGYI MÁRK FOTÓKIÁLLÍTÁSA

2015. március 6-tól április 30-ig

MÁRCIUSI ONLINE AUKCIÓNKRÓL

Februári árverésünktől fogva műtárgyismétlések már nem lesznek aukcióinkon

FEBRUÁRI ONLINE AUKCIÓNKRÓL

Bornemisza László: Mediterrán város VIII. (olaj, farost, 30 x 20 cm, j.b.l.: Bornemissza) Kikiáltási ár: 140.000 HUF

Galériánkban heteken keresztül tartó munkával digitalizáltuk anyagainkat, lassan föl fognak kerülni a Pintér Galéria oldalára, és web-shopként fogjuk kínálni készletünket.

Tisztelt Látogatók!

A Galéria a héten leltár miatt zárva tart. Nyitás: 2015. január 21-én, szerdán.

BUÉK 2015!

Boldog Új Évet Kívánunk!

Téli "morzsaparti" online aukció! Licitzárás: 2015. jan. 4-én, 20.00-kor

<b>Dobroszláv Lajos (1902-1986): <em>Téli utca</em></b> (vegyes technika, papír, 24 x 47 cm, j.j.l.: Dobroszláv L.) <b>Kikiáltási ár: <em>60.000 HUF</em></b>

TÉLI „MORZSAPARTI” ONLINE AUKCIÓ 2015. A PINTÉR GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZBAN!

A GALÉRIA ÜNNEPI NYITVA, ILLETVE ZÁRVA TARTÁSÁRÓL

Ünnepi nyitva tartásunk:

KARÁCSONYI NAGYAUKCIÓNKRÓL

December 9-től tekinthető meg karácsonyi nagyaukciónk anyaga galériánkban , minden nap 10.00-18.00 között, szombaton és vasárnap is!

Tartalom átvétel