ÁPRILISI ONLINE AUKCIÓNKRÓL

<b> Aknay János (1949): <em> Angyal született (1990) </em></b> (olaj, vászon, 140 x 290 cm, j.b.l.: AJ) <b>Kikiáltási ár: 1.500.000 HUF</b>

Tavaszi online aukciónk címe:
A MÉRET A LÉNYEG… válogatás galériánk legnagyobb méretű klasszikus-, modern- és kortárs festményeiből.

Online katalógusunkat megtekintheti itt.

Online szabályzatunkat megtalálja itt.

Licitzárás: április 22-én, 20.00-kor.

Kérjük, ha személyesen szeretné szemrevételezni a műveket, 1 nappal előtte jelezze, hogy kollégáink elő tudják azt készíteni!

Jó válogatást! :)