JANUÁRI ONLINE ÁRVERÉSÜNKRŐL

<b>Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014): <em> Jánoshalmi sgraffito terv </em></b> (olaj, farost, 89 x 100 cm, j.j.l.: Szabó Zoltán 78) <b>Kikiáltási ár: 160.000 HUF</b>

Licitzárás: január 27-én, pénteken 20.00-kor!

Tematika: klasszikus-, 20. századi modern- és kortárs festmények, műtárgyak, ékszerek, szobrok, ezüst tárgyak, plakátok, Zsolnay kerámiák…..