MÁJUSI ONLINE AUKCIÓ - 2018. - LICITZÁRÁS: MÁJUS 20. 20:00!!!!

<strong> Tobisch Ilona (1900-1985): <em> Philodendronos csendélet </em></strong> (olaj, rétegelt lemez, 80 x 60 cm, j.b.l.: Tobis) <strong>Kikiáltási ár: 160.000 HUF</strong>

MÁJUSI ONLINE AUKCIÓ - 2018.

Licitzárás: 2018. május 20-án, vasárnap este 20.00-kor!

Az online katalógusunk megtekinthető itt!

Figyelem! Az online szabályzatunkat kérem, olvassák el itt.